Scarlett 2018
Soutěž pro všechny soutěživé slečny, dívky a ženy, které mají chuť na sobě pracovat a pro svůj osobní rozvoj něco udělat. 

FINALISTKY

CENY PRO FINALISTKY

O soutěži

Všechny věkové kategorie mají stejné zaměření, a to vzdělávání a výuku.

Nehledáme pouze hezký obličej a figuru TOP modelky. Hledáme dívky a ženy, které na sobě budou intenzivně pracovat a soutěž budou brát zodpovědně, ale i s lehkostí.

Pokud jste soutěživá, máte ráda výzvy, ráda se vzděláváte a zároveň chcete do svého rozvoje něco investovat, neváhejte a přihlaste se do naší soutěže.

Hlavní soutěž Tvář Scarlett je určena ženám ve věku 26 - 50. Scarlett Junior je kategorií pro ženy ve věku 18 - 25 let a poslední kategorií je pak Scarlett Mini pro děvčátka ve věku 7 - 12 let.

Vyhlášené soutěže pro rok 2018

Soutěž Tvář Scarlett je hlavní katergorií soutěže Scarlett pro ženy ve věku 25 let a výše bez omezení výšky, váhy či tělesné konstituce. Soutěžící se v průběhu každého ročníku zůčastní několika školení, seminářů, workshopů a také soustředění, kde se budou věnovat nejen péči o svoji vizáž, ale také hlavně osobnímu a duševnímu rozvoji.

Hlededáme aktivní, sebevědomé a spolehlivé ženy, které se rády vzdělávají, učí a rozvíjí!

Více informací zde.

Soutěž Scarlett junior je vzdělávacím a rozvojovým projektem, který je určen ženám bez omezení výšky, váhy či tělesné konstituce ve věku od 18 do 25 let. Soutěžící se v průběhu každého ročníku zůčastní několika školení, seminářů, workshopů a také soustředění, kde se budou věnovat nejen péči o svoji vizáž, ale také hlavně osobnímu a duševnímu rozvoji. 

Hlededáme aktivní, sebevědomé a spolehlivé ženy, které se rády vzdělávají, učí a rozvíjí! 

Více informací zde.

Soutěž Scarlett Mini je určena holčičkám vě věku 7 - 12 let. Již podle věkové kategorie je zcela zřejmé, že se nehledá nejkrásnější děvče, nýbrž veselá, odvážá a šikovná holčička, která se nebude stydět vystupovat před menším publikem.

Cílem této soutěže je najít šikovnou, bezprostřední a talentovanou holčičku, která bude zajímavá nejen svým vzhledem, ale také tím, jak umí vystupovat.

Víze informací zde.